sitename

Промзв'язок

Приватне акціонерне товариство

Заказать звонокCall meЗамовити дзвінокПромзв'язок

Приватне акціонерне товариство

sitename ISO 9001:2008
sitename info@promsv.kiev.ua
sitename

+380 44 390 77 20

+380 44 390 77 21

Продукція

Серед продукції, яку ми виробляємо, особливе місце займають платіжні термінали для оплати мобільного зв'язку, Інтернету, комунальних та інших послуг. Платіжні термінали ПАТ «Промзв’язок» серійно виготовляє з 2007 року. Спочатку був обраний шлях створення платіжного терміналу власної конструкції, з урахуванням досвіду підприємства, отриманого раніше при розробці і виробництві такої продукції, як підсилювачі проводового мовлення і таксофони.

КБ ПАТ «Промзв’язок» були розроблені і зареєстровані одні з перших в Україні ТУ на платіжні термінали. У 2007 році була проведена їх сертифікація УкрСепро. Перші серійні партії були зроблені для одного з піонерів (ліцензія НБУ №1) ринку послуг шляхом оплати через платіжні термінали в Україні – фірми - «Експрес Пей».

З 2008 року ПАТ «Промзв’язок» розпочинає співпрацю з консорціумом ЄДАПС - одним з лідерів в області IT технологій, зокрема електронної печатки, не тільки в Україні, але й у світі. Так, консорціум виробляє е-паспорта і ID-картки співробітників Міжнародної організації кримінальної поліції (INTERPOL). Спільно з цим підприємством реалізовано проект з розробки та впровадження терміналів для оплати документів і послуг ДАІ. Термінали були встановлені у всіх МРЕВ м. Києва.

З 2009 р починаються поставки платіжних терміналів до Республіки Казахстан для компанії «Унікум-Казахстан». Слід зазначити, що «Унікум-Казахстан» є регіональним представником найбільшого виробника термінального і вендінгового обладнання в Росії - «Унікум» (Ст-Петербург). Незважаючи на це, зав'язується тривале й плідне співробітництво з казахським підприємством, одним з провідних на ринку продажів і сервісного обслуговування термінального обладнання в Республіці Казахстан. Пояснюється це тим, що в розробленій для казахських партнерів конструкції терміналу були забезпечені основні побажання замовника: максимум зручностей при експлуатації терміналу, високий рівень його вандалозахищеності, при сприятливій ціні.

У 2010 р розширилася географія поставок платіжних терміналів. До Казахстану додалися Киргизька Республіка, Малайзія і Соціалістична Республіка В'єтнам. У 2011 р фахівцями конструкторського бюро ПАТ «Промзв’язок» була розроблена і впроваджена у виробництво нова модель платіжного терміналу ТП-1ТБ, успішно поставляється банківським установам («Перший інвестиційний Банк», «Банк Народний Капітал», ін.). З початку 2012 року ПАТ «Промзв’язок» розробило і впровадило у виробництво декілька моделей інформаційних терміналів з метою автоматизації робочих процесів державних структур. Зокрема для дистанційної подачі електронних копій митних декларацій до органів Державної Митної Служби України, організації електронного управління чергою в підрозділах Податкової Адміністрації України.

Всі платіжні та інформаційні термінали, вироблені ПАТ «Промзв’язок» є власними розробками, які максимально враховують тенденції ринку і побажання наших Замовників.