sitename

Промзв'язок

Приватне акціонерне товариство

Заказать звонокCall meЗамовити дзвінокПромзв'язок

Приватне акціонерне товариство

sitename ISO 9001:2008
sitename info@promsv.kiev.ua
sitename

+380 44 390 77 20

+380 44 390 77 21

Послуги

Конструкторсько-технологічний супровід замовлення

Роботу із замовником ми готові почати з основ – проектних робіт. У… Подробнее...

Конструкторсько-технологічний супровід замовлення

Роботу із замовником ми готові почати з основ – проектних робіт. У складі підприємства є конструкторський і технологічний відділи. Ми готові прийняти замовлення з «ескізу», зразка або технічного завдання, узгодити всі вимоги і можливості із замовником і забезпечити його конструкторсько-технологічний супровід на всіх етапах виробництва.

Різка (рубка) металу гільйотиною

Гільйотина незамінна на металообробному підприємстві. Велике число деталей які замовляються мають дуже… Подробнее...

Різка (рубка) металу гільйотиною

Гільйотина незамінна на металообробному підприємстві. Велике число деталей які замовляються мають дуже просту геометрію. У переважній більшості випадків рубка металу гільйотиною дозволяє досягти високої продуктивності і зниження витрат на виготовлення простих заготовок. У нашому розпорядженні є потужний і точний верстат – HGL 3006, який рубає сталь товщиною до 6 мм і довжиною до 3 метрів. Точний механізм позиціювання практично виключає можливість помилки оператора. Це дозволяє істотно підвищити точність і якість рубки по всій довжині заготовки, а також продуктивність в тих випадках, коли потрібно ціла програма розкрою одного листа.

Координатна пробивка металу

Координатна пробивка на ПАТ «Промзв’язок» застосовується для виробництва з листового металу корпусних… Подробнее...

Координатна пробивка металу

Координатна пробивка на ПАТ «Промзв’язок» застосовується для виробництва з листового металу корпусних і перфорованих виробів. Зокрема різноманітних шаф, металевих меблів, та іншої продукції. Наше підприємство пропонує послуги з координатної пробивки листового металу на високотехнологічних верстатах AMADA 357, AMADA 358 японської компанії AMADA, одного із загальновизнаних лідерів в області виробництва металообробного обладнання.

Штампування

ПрАТ «Промзв’язок» пропонує послуги з холодного штампування листового металу на кривошипних і… Подробнее...

Штампування

ПрАТ «Промзв’язок» пропонує послуги з холодного штампування листового металу на кривошипних і гідравлічних пресах від 16 до 160 тонн. При цьому може бути використаний або один штамп, або кілька Холодне штампування найбільш вигідна при крупно і середньосерійному виробництві деталей з листа (товщиною до 3-4 мм). Якщо вам необхідна штампування металу, ПАТ «Промзв’язок» виконає роботу швидко і якісно.

Згинання

Згинання металу – це не тільки отримання необхідної конфігурації і розмірів того… Подробнее...

Згинання

Згинання металу – це не тільки отримання необхідної конфігурації і розмірів того чи іншого виробу, але і досягнення більшої міцності конструкції, у порівнянні зі зварюванням. Згинання металу забезпечує цілісність і міцність заготовки, значно скорочує вірогідність виникнення корозії. Завдяки наявному обладнанню та кваліфікованим кадрам, згинання металу на замовлення наших клієнтів здійснюється в максимально стислі терміни і з дотриманням всіх стандартів якості та заданих параметрів.

Зварювальні роботи

Процес створення нероз’ємного з’єднання шляхом встановлення міжатомних зв’язків між двома металами або… Подробнее...

Зварювальні роботи

Процес створення нероз’ємного з’єднання шляхом встановлення міжатомних зв’язків між двома металами або їх сплавами називається зварюванням. ПрАТ «Промзв’язок» пропонує послуги точкового, шовного, рельєфною (приварка гайок) та імпульсної зварювання (приварка різьбових шпильок). Роботи виконуються професійно, швидко і якісно.

Слюсарні роботи

Слюсарні роботи являють собою комплекс зусиль і прийомів по збірці і налагодженні… Подробнее...

Слюсарні роботи

Слюсарні роботи являють собою комплекс зусиль і прийомів по збірці і налагодженні різних механізмів, агрегатів і вузлів. Мається на увазі також обробка металів ручними і механічними інструментами. У перелік слюсарних робіт входить: розмітка, обпилювання, різання, нарізування різного різьблення, свердління, розгортання і зенкування отворів, шліфування та полірування поверхонь, складання деталей, їх підгонка і доведення, гравірування. На нашому підприємстві працюють слюсарі високої кваліфікації, без зусиль і кмітливості яких немислимо народження нових виробів і техніки.

Порошкове, полімерне фарбування

За бажанням замовника наше підприємство виконує фарбування готової продукції. Розміщуючи замовлення на… Подробнее...

Порошкове, полімерне фарбування

За бажанням замовника наше підприємство виконує фарбування готової продукції. Розміщуючи замовлення на нашому підприємстві, замовник отримує виріб в закінченому товарному вигляді. Фарбування виконується з використанням порошків провідних європейських виробників. Широкий вибір кольорів і фактур дозволяє задовольнити потреби будь-якого замовника. Використовуючи метод порошкового фарбування, можна отримати поверхні з різним ступенем глянцю або рельєфною фактурою. Підбір кольору здійснюється за шкалою RAL, а це означає, що колірна гамма покриття практично не обмежена.