sitename

Промзв'язок

Приватне акціонерне товариство

Заказать звонокCall meЗамовити дзвінокПромзв'язок

Приватне акціонерне товариство

sitename ISO 9001:2008
sitename info@promsv.kiev.ua
sitename

+380 44 390 77 20

+380 44 390 77 21

Деталі ліфтів

Балки

Наше підприємство випускає багато різновидів балок, які являють собою механізми для відкриття дверей в кабінах ліфта і поверхових дверей шахти для вантажопасажирських ліфтів. Різноманіття балок пов’язано з істотно різними конструкціями балок у наших численних замовників, тобто у різних фірм, які виробляють і обслуговують ліфти. Також різноманітність вносить різна ширина дверного отвору, і принцип відкривання дверей (розпашні або зсувні). Всі балки, новітніх конструкцій для нових ліфтів і старих конструкцій для ремонту і модернізації і ми робимо добре. Клієнти задоволені.

Створки

Вироблені нами створки дверей ліфта ще більш різноманітні ніж балки. Що не замовлення, то чергова конструкція дверей. Але замовник завжди правий і ми освоюємо серійне виробництво все нових і нових конструкцій створок. Робимо їх дуже багато і постійно.

Каретки

Напружена роботи кареток, як конструктивного елемента балок для відкриття дверей ліфта призводить до великої потреби в цих виробах у ремонтних організацій. Ми поставляємо замовникам каретки самих різних конструкцій. Ми робимо каретки різної довжини, як в зборі з навісними елементами так і тільки корпусу. Як клієнт забажає.

Ролики

Ролики які нами випускаються перекривають практично весь діапазон роликів які зустрічаються в механізмах ліфтів. Це ролики для збігу кареток з напрямними, ролики натягу тросів, накатні ролики для різних замків і засувок, обмежувальні ролики та інші. Якщо до нас потрапляє на замовлення ролик якого ми ще не робили, то ми в короткі терміни освоюємо його серійне виробництво. Клієнти дуже задоволені.

Замки

Замки утримують замкненими двері ліфта при його пересуванні а також несуть на собі електронні датчики. При зовнішній видимій простоті, це дуже складні у виготовленні елементи ліфта. При їх виготовленні доводиться виготовляти дорогу технологічну оснастку. Це довго і дорого. Нами напрацьовано методики заміни оригінальних замків такими конструктивними еквівалентами, які можна зробити швидко і недорого.

Троси

Ми не виготовляємо тягових тросів і пов’язаних з ними конструктивних елементів. Що стосується тросів які працюють в інших механізмах ліфта, то ми їх робимо як за окремими замовленнями, так і в складі балок.

Холові коробки

Кожен з нас спостерігав ці коробки на стінах біля дверей ліфта. Ці коробки служать основою і опорою для кріплення кнопок виклику ліфта. Вироблені нами холові коробки служать справжньою прикрасою сходових майданчиків. Виготовлені з нержавіючої сталі, з глибоким гравіюванням написів. Кожному охота мати таку у себе на майданчику.

Накладки кнопок

За нами міцно встановилася слава виготовлювачів накладок для кнопок. Ми робимо їх з нержавіючої сталі, поліруємо, піддаємо глибокому гравіруванню. Гарно! Самі бачите.

Кнопкова панель

У кожному ліфті мається кнопкова панель. На ній розміщені кнопки виклику поверхів, аварійні кнопки і службові написи. Ми гравіруємо написи на спеціальних верстатах. Ось чому так добре виходить як для фарбованих панелей, так і для панелей з нержавіючої сталі.

Вантажезважувальний пристрій

Чому ці пристрої замовляють виготовляти саме нам? У першу чергу тому, що це дуже відповідальний механізм. Якраз для нашого виробництва. Цих пристроїв кілька типів. Кому який треба, такий і робимо.