sitename

Промзв'язок

Приватне акціонерне товариство

Заказать звонокCall meЗамовити дзвінокПромзв'язок

Приватне акціонерне товариство

sitename ISO 9001:2008
sitename info@promsv.kiev.ua
sitename

+380 44 390 77 20

+380 44 390 77 21

Про компанію

Місія сьогодні:

Проектування, розробка, виробництво і продаж споживачеві економічно ефективних, технічно досконалих та екологічно чистих виробів, що сприятиме зростанню рівня задоволеності суспільства і споживачів в сфері машинобудування, що в свою чергу забезпечить підвищення ринкової вартості підприємства для акціонерів і високий рівень життя, здоров'я, безпеки трудового колективу, поліпшення стану навколишнього середовища.

Місія спрямована на задоволення теперішніх та майбутніх очікувань всього населення в такій життєво важливій сфері, як машинобудування, що зачіпає інтереси і суспільства, і кожної людини, будь він споживачем, партнером або працівником підприємства. Виходячи з чіткого уявлення про місію підприємства, усіма лідерами і персоналом обраний Девіз: Якість вище ціни!

Історія компанії

1946

створення заводу з ремонту телефонно-телеграфної апаратури при Київському обласному Управлінні зв’язку.

1947

завод був переданий Головному управлінню промислових підприємств Міністерства зв’язку СРСР і незабаром перейменований в Київський завод №12 Міністерства зв’язку СРСР.

1957

виготовлення перших в СРСР зразків обчислювальної техніки, розроблених під керівництвом академіка Глушкова В.М. для центру атомних досліджень в підмосковному місті Дубна

1966

Київський завод №12 перейменовано у Київський Союзний завод «Промзв’язок»

1968

Переїзд виробничих потужностей заводу з Подолу в нові виробничі корпуси біля станції «Київ-Петрівка»

1971

збільшення обсягів виробництва в 50 разів у порівнянні з 1946 роком.

1989

на базі заводу «Промзв’язок» створено Конструкторське Технологічне Бюро і Київське виробниче об’єднання «Промзв’язок»

1994

Київське виробниче об’єднання «Промзв’язок» перетворено у відкрите акціонерне товариство «Промзв’язок»

1997

для збереження виробничого потенціалу та виживання підприємства в період розвалу промислового комплексу країни, ВАТ «Промзв’язок» проводить реструктуризацію, в результаті якої було створено низку дочірніх підприємств

1998

створення нового підприємства ЗАТ «Промзв’язок», оснащеного відповідно найкращих світових стандартів. Підприємство виробляло до 2009 року телефонні картки та сучасні вуличні таксофони для потреб «Укртелекому», Білорусії та Росії.

2003

реорганізація дочірніх підприємств шляхом приєднання до головного виробництва, з метою консолідації виробничих потужностей, трудових і фінансових ресурсів, збільшення обсягів продукції, що випускається.

2006

нагородження колективу ВАТ «Промзв’язок» почесною грамотою Кабінету Міністрів України за значний внесок у розвиток галузі зв’язку та інформатизації, розширення асортименту та освоєння виробництва нових видів продукції та з нагоди 60-річчя від дня створення. Впровадження на підприємстві Системи менеджменту якості ISO 9001-2000

2011

перейменування відкритого акціонерного товариства «Промзв’язок» в публічне акціонерне товариство «Промзв’язок».

2016

перейменування публічного акціонерного товариства «Промзв’язок» в приватне акціонерне товариство «Промзв’язок».